FFF 10061913-133CLF
10061913-133CLF picture photo
Mfg. Part Number
10061913-133CLF
Datasheet Download
10061913-133CLF.pdf
Availability of 10061913-133CLF
QUANTITY
10061913-133CLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10061913-133CLF
Internal Part NumberEIS-10061913-133CLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package900
Number of Positions/Bay/Row-
Number of Positions164
Card Thickness0.062" (1.57mm)
Number of Rows2
Pitch0.039" (1.00mm)
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
Flange Feature-
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10061913-133CLF
Related Links1006191, 10061913-133CLF Datasheet, FFF Distributor
10061913-133CLF Details Description
Related parts for 10061913-133CLF
IC DRV/RCV ECL QUAD DIFF 20TSSOP datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.8A SOT223-3 datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 16V 10% 2917 datasheet.pdf
RES SMD 71.5 OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
TRANS NPN 40V 0.1A TO-92 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 300W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 2W 15V 67MA OUT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
MOD IR RCVR 56KHZ SIDE VIEW datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10% 25V 2711 datasheet.pdf