FFF 10063960-10010TLF
10063960-10010TLF picture photo
Mfg. Part Number
10063960-10010TLF
Manufacturer
Product Category
Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors
Brief Description
CONN FPC TOP
Datasheet Download
10063960-10010TLF.pdf
Availability of 10063960-10010TLF
QUANTITY
10063960-10010TLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10063960-10010TLF
Internal Part NumberEIS-10063960-10010TLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCard Edge Connectors - Edgeboard Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10063960-10010TLF
Related Links10063960, 10063960-10010TLF Datasheet, FFF Distributor
10063960-10010TLF Details Description
Related parts for 10063960-10010TLF
CONN PLUG DIN 5POS 30DEG LOCKRNG datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.3V 500MW LLDS datasheet.pdf
CONN PLUG STRAIGHT 37POS W/SCKT datasheet.pdf
TVS DIODE 45VWM 77VC DO204AC datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 8POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
UMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
IC OSC VCXO 180MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN RCPT SAS VERT datasheet.pdf
RES SMD 301 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 27NF 5% 1000VDC RAD datasheet.pdf