FFF 10073037-002C-TRLF
10073037-002C-TRLF picture photo
Mfg. Part Number
10073037-002C-TRLF
Manufacturer
Product Category
D-Shaped Connectors - Centronics
Brief Description
CONN HEADER
Datasheet Download
10073037-002C-TRLF.pdf
Availability of 10073037-002C-TRLF
QUANTITY
10073037-002C-TRLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10073037-002C-TRLF
Internal Part NumberEIS-10073037-002C-TRLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package195
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Shaped Connectors - Centronics
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10073037-002C-TRLF
Related Links10073037-, 10073037-002C-TRLF Datasheet, FFF Distributor
10073037-002C-TRLF Details Description
Related parts for 10073037-002C-TRLF
ROUND SPACER 0.091" NYLON 15/16" datasheet.pdf
CONN HEADER PA 7POS TOP W/BOSS datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 60W datasheet.pdf
THYRISTOR 12A 650V DPAK datasheet.pdf
CAP CER 12PF 100V NP0 1206 datasheet.pdf
RES SMD 82.5K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CONN IDC HOUSING 2POS 24AWG T/H datasheet.pdf
DIES DBL EXPND INSLKRMP 16-14AWG datasheet.pdf
RES 18.7 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 70POS DUAL .100 STR datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP6T datasheet.pdf
1.0MM WTB SMT SNGL RA datasheet.pdf