FFF 10075024-F01-23ULF
10075024-F01-23ULF picture photo
Mfg. Part Number
10075024-F01-23ULF
Brief Description
MINITEK UNSHRD HDR VERT
Datasheet Download
10075024-F01-23ULF.pdf
Availability of 10075024-F01-23ULF
QUANTITY
10075024-F01-23ULF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10075024-F01-23ULF
Internal Part NumberEIS-10075024-F01-23ULF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package12
SeriesMinitek™ MezzSelect™, Basics+
PackagingTube
Contact TypeMale Pin
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions46
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.079" (2.00mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.079" (2.00mm)
Contact Mating Length0.157" (4.00mm)
Contact FinishGold
Contact Finish ThicknessFlash
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10075024-F01-23ULF
Related Links10075024-, 10075024-F01-23ULF Datasheet, FFF Distributor
10075024-F01-23ULF Details Description
Related parts for 10075024-F01-23ULF
IC REG LDO 1.8V 50MA SOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 95.3 OHM 1% 3/4W 1812 datasheet.pdf
TVS DIODE 21.8VWM 39.1VC DO204AC datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 7.25"L X 6.25"W datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 20V 8A PPAK SO-8 datasheet.pdf
SW MINI SNAP ACTION .3A VERT 6V datasheet.pdf
CAP TANT 120UF 10V 10% 2824 datasheet.pdf
PD50 2D CODE MEASURING RANGE datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS CABLE SKT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 22 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf