FFF 10075025-G01-34ULF
10075025-G01-34ULF picture photo
Mfg. Part Number
10075025-G01-34ULF
Brief Description
CONN HEADER 34PS DL STR 2MM GOLD
Datasheet Download
10075025-G01-34ULF.pdf
Availability of 10075025-G01-34ULF
QUANTITY
10075025-G01-34ULF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10075025-G01-34ULF
Internal Part NumberEIS-10075025-G01-34ULF
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Video FileMezzselect Tool - Another Geek Moment
Featured ProductMezzSelect
Standard Package15
Connector TypeHeader, Shrouded
Number of Positions34
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.079" (2.00mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.079" (2.00mm)
Contact Mating Length0.157" (4.00mm)
Features-
Contact FinishGold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10075025-G01-34ULF
Related Links10075025-, 10075025-G01-34ULF Datasheet, FFF Distributor
10075025-G01-34ULF Details Description
Related parts for 10075025-G01-34ULF
ADM40S/AE40G/ADM40S datasheet.pdf
CAP CER 680PF 50V 1111 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
CAP CER 39PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
IC OPAMP ISOLATION 100KHZ 8SO datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 200V SCREW datasheet.pdf
Connector Socket 61 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
DUBOX datasheet.pdf
IC MOSFET DVR INV 1.5A 8-DFN datasheet.pdf
CAP CER 270PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf