FFF 10077488-N0252KDLF
10077488-N0252KDLF picture photo
Mfg. Part Number
10077488-N0252KDLF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
BERGSTIK
Datasheet Download
10077488-N0252KDLF.pdf
Availability of 10077488-N0252KDLF
QUANTITY
10077488-N0252KDLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10077488-N0252KDLF
Internal Part NumberEIS-10077488-N0252KDLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10077488-N0252KDLF
Related Links10077488-, 10077488-N0252KDLF Datasheet, FFF Distributor
10077488-N0252KDLF Details Description
Related parts for 10077488-N0252KDLF
CONN PC PIN CIRC 0.040DIA GOLD datasheet.pdf
IC SUPERVISOR CPU 16K EE 8-SOIC datasheet.pdf
Connector Receptacle, Pass Through 32 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CAP CER 33PF 1.5KV NP0 0805 datasheet.pdf
CONV AC/DC 15W 5V 2.8A PCB datasheet.pdf
IC REG BOOST ADJ 0.55A SYNC 6DFN datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V LFPAK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
MANUAL RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM R-TAB datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 8POS SKT datasheet.pdf