FFF 10080594-1ND0085LF
10080594-1ND0085LF picture photo
Mfg. Part Number
10080594-1ND0085LF
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
CONN RCPT
Datasheet Download
10080594-1ND0085LF.pdf
Availability of 10080594-1ND0085LF
QUANTITY
10080594-1ND0085LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10080594-1ND0085LF
Internal Part NumberEIS-10080594-1ND0085LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLMultiple Devices 14/Dec/2015
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10080594-1ND0085LF
Related Links10080594-, 10080594-1ND0085LF Datasheet, FFF Distributor
10080594-1ND0085LF Details Description
Related parts for 10080594-1ND0085LF
SWITCH 10POS DIP EXT ROCK UNSLD datasheet.pdf
CONN FFC FPC TOP 6POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 50V 5A TO277A datasheet.pdf
LED IND LIGHT RED 24V SNAP FIT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 5.36 OHM 1% 30W datasheet.pdf
SMD PH.MODULE 38KHZ T.VIEW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
RES 45.3K OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC CLK MULTIPLIER ETH 36QFN datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Panel Mount, Through Hole Solder datasheet.pdf
HDM/FA SAPR 180F LM CONT datasheet.pdf