FFF 10081530-11138SLF
10081530-11138SLF picture photo
Mfg. Part Number
10081530-11138SLF
Datasheet Download
10081530-11138SLF.pdf
Availability of 10081530-11138SLF
QUANTITY
10081530-11138SLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10081530-11138SLF
Internal Part NumberEIS-10081530-11138SLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN PackagingMultiple Devices 24/Jul/2015
Standard Package1,680
Category Connectors, Interconnects
FamilyMemory Connectors - Inline Module Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10081530-11138SLF
Related Links10081530, 10081530-11138SLF Datasheet, FFF Distributor
10081530-11138SLF Details Description
Related parts for 10081530-11138SLF
IC EEPROM 16KBIT 3MHZ 8DIP datasheet.pdf
CABLE D-SUB - AMN09B/AE09M/X datasheet.pdf
RES SMD 49.9KOHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 22POS .156 datasheet.pdf
RES 22 OHM 7W 5% RADIAL datasheet.pdf
AUTO RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 400W datasheet.pdf
RES SMD 11K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf