FFF 10081530-12285LF
10081530-12285LF picture photo
Mfg. Part Number
10081530-12285LF
Datasheet Download
10081530-12285LF.pdf
Availability of 10081530-12285LF
QUANTITY
10081530-12285LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10081530-12285LF
Internal Part NumberEIS-10081530-12285LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN PackagingMultiple Devices 24/Jul/2015
Standard Package1,680
Category Connectors, Interconnects
FamilyMemory Connectors - Inline Module Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10081530-12285LF
Related Links10081530, 10081530-12285LF Datasheet, FFF Distributor
10081530-12285LF Details Description
Related parts for 10081530-12285LF
TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM datasheet.pdf
Connector Receptacle 16 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
MOUNT HARDWARE 2PLASTIC NUTS M30 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W datasheet.pdf
RES SMD 80.6K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES 5.69K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SGE-225-2-1080L 05000C SFTY EDGE datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15V 2W datasheet.pdf
RES SMD 4.32M OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RA 3.5MM STEREO PLUG datasheet.pdf