FFF 10084590-101LF
10084590-101LF picture photo
Mfg. Part Number
10084590-101LF
Manufacturer
Product Category
Backplane Connectors - Accessories
Brief Description
10.8MM RA GUIDE PIN EXT
Datasheet Download
10084590-101LF.pdf
Availability of 10084590-101LF
QUANTITY
10084590-101LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10084590-101LF
Internal Part NumberEIS-10084590-101LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package480
Category Connectors, Interconnects
FamilyBackplane Connectors - Accessories
SeriesAirmax VS®
PackagingBulk
Accessory TypeGuide Pin
For Use With/Related ProductsAirmax VS® Series
SpecificationsM5 Thread
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10084590-101LF
Related Links1008459, 10084590-101LF Datasheet, FFF Distributor
10084590-101LF Details Description
Related parts for 10084590-101LF
ENDPLATE AP SAKT 4 KRG BROWN datasheet.pdf
IC MPU LV 2.30V 100MS SOT23-3 datasheet.pdf
IC DAC DUAL 12BIT MULT 40LFCSP datasheet.pdf
CAP CER 1600PF 100V X7R 0603 datasheet.pdf
AMP NPN/PNP 10-30VDC FOR E2C PRX datasheet.pdf
IC TXRX RS485 FAULT PROT 10MSOP datasheet.pdf
RES 673 OHM 1W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 53POS SKT datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 10% 20V AXIAL datasheet.pdf