FFF 10084749-P0250003L
10084749-P0250003L picture photo
Mfg. Part Number
10084749-P0250003L
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
MINI-SAS/SATA CBL X4 SAS 2.0 2.5
Datasheet Download
10084749-P0250003L.pdf
Availability of 10084749-P0250003L
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10084749-P0250003L Order Process
Ship out your order
Specifications of 10084749-P0250003L
Internal Part NumberEIS-10084749-P0250003L
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10084749-P0250003L
Related Links10084749-, 10084749-P0250003L Datasheet, FFF Distributor
10084749-P0250003L Details Description
Related parts for 10084749-P0250003L
RES SMD 2.2K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC OPAMP INSTR 550KHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 60A TO-268 datasheet.pdf
CONN RCPT 29POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
PTC 6V POLYFUSE SURF MOUNT 0402 datasheet.pdf
CABLE ASSY 12" RP SMA MALE-FEM datasheet.pdf
DIRECT MOUNT GPS/LTE/WLAN ANT datasheet.pdf
CONN EDGE .100 36POS DR LOW P datasheet.pdf