FFF 10087607-10023LF
10087607-10023LF picture photo
Mfg. Part Number
10087607-10023LF
Manufacturer
Product Category
Memory Connectors - Inline Module Sockets
Datasheet Download
10087607-10023LF.pdf
Availability of 10087607-10023LF
QUANTITY
10087607-10023LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10087607-10023LF
Internal Part NumberEIS-10087607-10023LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,680
Category Connectors, Interconnects
FamilyMemory Connectors - Inline Module Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10087607-10023LF
Related Links10087607, 10087607-10023LF Datasheet, FFF Distributor
10087607-10023LF Details Description
Related parts for 10087607-10023LF
RES SMD 33K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP TRIMMER 4.5-30PF 25V SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
RES SMD 53.6K OHM 1% 1/20W 0402 datasheet.pdf
FIXED IND 10NH 700MA 160 MOHM datasheet.pdf
FIXED IND 3NH 900MA 80 MOHM SMD datasheet.pdf
508 TB PLU PLU WF LOW-T datasheet.pdf
PHOTOCELL CDS 400OHM TO-18 datasheet.pdf