FFF 10091767-C0C-70B
10091767-C0C-70B picture photo
Mfg. Part Number
10091767-C0C-70B
Datasheet Download
10091767-C0C-70B.pdf
Availability of 10091767-C0C-70B
QUANTITY
10091767-C0C-70B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-C0C-70B
Internal Part NumberEIS-10091767-C0C-70B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-C0C-70B
Related Links10091767, 10091767-C0C-70B Datasheet, FFF Distributor
10091767-C0C-70B Details Description
Related parts for 10091767-C0C-70B
JUMPER-H1502TR/A3048N/X 5" datasheet.pdf
RES SMD 10 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.1A TO92-3 datasheet.pdf
RES MO 1W 34.8K OHM 1% AXIAL datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 32W datasheet.pdf
RES 64.9 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T412 datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 600W datasheet.pdf
55A CABLE/DUAL 10/ SM datasheet.pdf
COVER INDICATING CLASS-J 400A datasheet.pdf