Amphenol Industrial 97-3106A18-16S-417-940
97-3106A18-16S-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A18-16S-417-940
Brief Description
AB 1C 1#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A18-16S-417-940.pdf
Availability of 97-3106A18-16S-417-940
QUANTITY
97-3106A18-16S-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A18-16S-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A18-16S-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A18-16S-417-940
Related Links97-3106A18-, 97-3106A18-16S-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A18-16S-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106A18-16S-417-940
CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
MINITEK 2MM CTW HOUS SR W/CKEY datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 3.4A 40 MOHM SMD datasheet.pdf
RES MO 1/2W 1.5 OHM 2% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
LL 6.35/12/90V 5.0 SN BK datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 180V SNAP datasheet.pdf
IC POF RECEIVER LVDS TIA+LA DIE datasheet.pdf
20AWG 7/28 50C FOIL SHLD 100' datasheet.pdf
CAP FILM 560NF 5% 63VDC RAD datasheet.pdf
470UF 16V 10X16MM 105C 6000H datasheet.pdf