FFF 10091767-H0C-10DLF
10091767-H0C-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091767-H0C-10DLF
Datasheet Download
10091767-H0C-10DLF.pdf
Availability of 10091767-H0C-10DLF
QUANTITY
10091767-H0C-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-H0C-10DLF
Internal Part NumberEIS-10091767-H0C-10DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Series Plating 02/Jul/2015
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
FeaturesKey
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-H0C-10DLF
Related Links10091767-, 10091767-H0C-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10091767-H0C-10DLF Details Description
Related parts for 10091767-H0C-10DLF
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
PWR SUP BRD MNT 3.3V 4.1W 1.25A datasheet.pdf
INTERBUS MODULAR BUS COUPLER datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR TPS65070-430 datasheet.pdf
RES 1.00K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 2VOUT 60W datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 680 OHM 4SIP datasheet.pdf
SMD-6 SSR GULLWING 1 FORM B datasheet.pdf
FOOT CYLINDRICAL 3.15" DIA BLACK datasheet.pdf
CONN HDR 80POS 2.5MM datasheet.pdf
CAP CER 47PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf