FFF 10091767-H0C-30B
10091767-H0C-30B picture photo
Mfg. Part Number
10091767-H0C-30B
Datasheet Download
10091767-H0C-30B.pdf
Availability of 10091767-H0C-30B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10091767-H0C-30B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-H0C-30B
Internal Part NumberEIS-10091767-H0C-30B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-H0C-30B
Related Links10091767, 10091767-H0C-30B Datasheet, FFF Distributor
10091767-H0C-30B Details Description
Related parts for 10091767-H0C-30B
FUSE BOARD MNT 200MA 125VAC/VDC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
BEZEL OPEN PLASTIC BLUE 10/PACK datasheet.pdf
6010 APPLIANCE INLET 15A 70C datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.8A TO220AB datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 7POS HL LOW P datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 100V 200MA SOT563 datasheet.pdf
LED XLAMP 5700K WHITE 18V SMD datasheet.pdf
IC MOD REG 28V 12A DC/DC 133BGA datasheet.pdf