FFF 10091767-J0C-60DLF
10091767-J0C-60DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091767-J0C-60DLF
Brief Description
XCEDE LEFT 4PVH 6COL
Datasheet Download
10091767-J0C-60DLF.pdf
Availability of 10091767-J0C-60DLF
QUANTITY
10091767-J0C-60DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-J0C-60DLF
Internal Part NumberEIS-10091767-J0C-60DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package240
Connector StyleXCede®, Guide Left
FeaturesKey
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-J0C-60DLF
Related Links10091767-, 10091767-J0C-60DLF Datasheet, FFF Distributor
10091767-J0C-60DLF Details Description
Related parts for 10091767-J0C-60DLF
IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
POT SLIDE 20K OHM .1W 10MM datasheet.pdf
FIXED IND 820UH 72MA 13.5 OHM datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 05VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN datasheet.pdf
Crystal 24.5760MHz 30ppm 8pF 60 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 44 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN SSL SPLICE 6POS IDC datasheet.pdf