Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ24SB-LC
D38999/26ZJ24SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ24SB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 24POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ24SB-LC.pdf
Availability of D38999/26ZJ24SB-LC
QUANTITY
D38999/26ZJ24SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ24SB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ24SB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ24SB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZJ24SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ24SB-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZJ24SB-LC
CONN HEADER .100 DUAL STR 18POS datasheet.pdf
IC MPU/RESET CIRC SOT23-3 datasheet.pdf
CARDEDGE 30POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf
IC CLOCK DIVIDER LVPECL 16-MLF datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 100W datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
Connector Socket 24 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 160PO datasheet.pdf
CAP CER 36PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf