FFF 10091767-U0C-70DLF
10091767-U0C-70DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091767-U0C-70DLF
Datasheet Download
10091767-U0C-70DLF.pdf
Availability of 10091767-U0C-70DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10091767-U0C-70DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-U0C-70DLF
Internal Part NumberEIS-10091767-U0C-70DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-U0C-70DLF
Related Links10091767-, 10091767-U0C-70DLF Datasheet, FFF Distributor
10091767-U0C-70DLF Details Description
Related parts for 10091767-U0C-70DLF
MOSFET N-CH 24V 40A DPAK datasheet.pdf
OPTOISOLTR 5KV 4CH TRANS 16-DIP datasheet.pdf
CAP CER 47PF 500V NP0 1206 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.5MM datasheet.pdf
RES 680 OHM 1/2W 5% CARBON FILM datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 264W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 420V RADIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 20V 6.5A 8HUSON datasheet.pdf
RES 300 OHM 11W 5% AXIAL datasheet.pdf