FFF 10091767-W0C-70B
10091767-W0C-70B picture photo
Mfg. Part Number
10091767-W0C-70B
Datasheet Download
10091767-W0C-70B.pdf
Availability of 10091767-W0C-70B
QUANTITY
10091767-W0C-70B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-W0C-70B
Internal Part NumberEIS-10091767-W0C-70B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-W0C-70B
Related Links10091767, 10091767-W0C-70B Datasheet, FFF Distributor
10091767-W0C-70B Details Description
Related parts for 10091767-W0C-70B
FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
CONN 10POS 2MM HEADER DUAL GOLD datasheet.pdf
RES SMD 1.54K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 25 OHM 5% 25W datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM datasheet.pdf
FUSE SEMICONDUCTOR 3000A 300VAC datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 16AWG GRAY 2500' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 125W datasheet.pdf
DISPLAY 590NM YLW 1DIG 0.3" SMD datasheet.pdf
BERG II 0.100" DUAL ST datasheet.pdf