FFF 10091775-003LF
10091775-003LF picture photo
Mfg. Part Number
10091775-003LF
Manufacturer
Product Category
Backplane Connectors - Accessories
Brief Description
GUIDE PIN STAND ALONE
Datasheet Download
10091775-003LF.pdf
Availability of 10091775-003LF
QUANTITY
10091775-003LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091775-003LF
Internal Part NumberEIS-10091775-003LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Connectors, Interconnects
FamilyBackplane Connectors - Accessories
SeriesXCede®
PackagingBulk
Accessory TypeGuide Pin
For Use With/Related Products-
Specifications2-56 Thread
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091775-003LF
Related Links1009177, 10091775-003LF Datasheet, FFF Distributor
10091775-003LF Details Description
Related parts for 10091775-003LF
MINIGRABER/BANA PLUG 36"1BLK/RED datasheet.pdf
CONN SOCKET 68POS STR .050" GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC BUFF/DVR 3-ST DUAL 20SO datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
CONN RCPT HSG .250 1POS NATRL datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 1.2K OHM 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M8 NYLON 32MM datasheet.pdf
CAP CER 390PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.15A 5SOT23 datasheet.pdf