FFF 10091777-10E-30DLF
10091777-10E-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091777-10E-30DLF
Brief Description
XCEDE 4W 4PVH 8COL
Datasheet Download
10091777-10E-30DLF.pdf
Availability of 10091777-10E-30DLF
QUANTITY
10091777-10E-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-10E-30DLF
Internal Part NumberEIS-10091777-10E-30DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package112
Connector StyleXCede®
Features-
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-10E-30DLF
Related Links10091777-, 10091777-10E-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10091777-10E-30DLF Details Description
Related parts for 10091777-10E-30DLF
IC RELAY PHOTOVO 60V 1.0A 8-SMD datasheet.pdf
.250 DBL TAB 1 HOLE 45/45 SLANT datasheet.pdf
MULTI-FINISHING WHEEL 6" 2S CRS datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 14PIN SLD CUP datasheet.pdf
CONN PNL MNT PLUG 4POS SLD CUP datasheet.pdf
FILTER DC PV INVERT 800A datasheet.pdf
MOD IGBT 3PHASE INV 600V SIP datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
RP BKAE 34 SKT INS datasheet.pdf
CRYSTAL 37.000 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf