FFF 10091777-A0E-20B
10091777-A0E-20B picture photo
Mfg. Part Number
10091777-A0E-20B
Brief Description
XCEDE LEFT 4PVH 8COL
Datasheet Download
10091777-A0E-20B.pdf
Availability of 10091777-A0E-20B
QUANTITY
10091777-A0E-20B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-A0E-20B
Internal Part NumberEIS-10091777-A0E-20B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package96
Connector StyleXCede®, Guide Left
FeaturesKey
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-A0E-20B
Related Links10091777, 10091777-A0E-20B Datasheet, FFF Distributor
10091777-A0E-20B Details Description
Related parts for 10091777-A0E-20B
CONN HEADER 27POS SNGL 2MM T/H datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 1A TO220-3 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 38POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 4.7M OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC FPGA 295 I/O 484FBGA datasheet.pdf
BRACKET WALL MNT FOR 12PORT datasheet.pdf
FIXED IND 82NH 450MA 400 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 25V X7R 0805 datasheet.pdf
SL 3.50/10/90G 3.2SN BK BX datasheet.pdf
FOC-SC:A-SJ:A-GZ01/2 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 12POS INLINE SKT datasheet.pdf