FFF 10091777-F0E-30B
10091777-F0E-30B picture photo
Mfg. Part Number
10091777-F0E-30B
Datasheet Download
10091777-F0E-30B.pdf
Availability of 10091777-F0E-30B
QUANTITY
10091777-F0E-30B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-F0E-30B
Internal Part NumberEIS-10091777-F0E-30B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-F0E-30B
Related Links10091777, 10091777-F0E-30B Datasheet, FFF Distributor
10091777-F0E-30B Details Description
Related parts for 10091777-F0E-30B
RES 113K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC ADC 12BIT DUAL 65MSPS 64LFCSP datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.6V 1.3W DO41 datasheet.pdf
RES SMD 294 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 25V 20% RADIAL datasheet.pdf
BRACKET ASSEMBLY datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W datasheet.pdf
RES SMD 2.7K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO 1.5V 0.25A SOT23-5 datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 5SKT SLD CUP datasheet.pdf
FIXED IND 1.5MH 118MA 12 OHM TH datasheet.pdf