FFF 10091777-J0E-10DLF
10091777-J0E-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091777-J0E-10DLF
Brief Description
XCEDE LEFT 4PVH 8COL
Datasheet Download
10091777-J0E-10DLF.pdf
Availability of 10091777-J0E-10DLF
QUANTITY
10091777-J0E-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-J0E-10DLF
Internal Part NumberEIS-10091777-J0E-10DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Series Plating 02/Jul/2015
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package96
Connector StyleXCede®, Guide Left
FeaturesKey
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-J0E-10DLF
Related Links10091777-, 10091777-J0E-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10091777-J0E-10DLF Details Description
Related parts for 10091777-J0E-10DLF
RES SMD 390 OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 16V 10% 2917 datasheet.pdf
CA/ASSY,MP,8P,YEL,ENHCD,C5 datasheet.pdf
HYDRL.VERSAKRIMP 3/0 ASSY datasheet.pdf
RES 107 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
COVER FOR HOUSING datasheet.pdf
RES 1K OHM 0.6W 0.005% RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
TV 42C 36#22D 6#8(QUAD) PIN RE datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 1W DO41 datasheet.pdf