FFF 10091777-S0E-50B
10091777-S0E-50B picture photo
Mfg. Part Number
10091777-S0E-50B
Datasheet Download
10091777-S0E-50B.pdf
Availability of 10091777-S0E-50B
QUANTITY
10091777-S0E-50B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-S0E-50B
Internal Part NumberEIS-10091777-S0E-50B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-S0E-50B
Related Links10091777, 10091777-S0E-50B Datasheet, FFF Distributor
10091777-S0E-50B Details Description
Related parts for 10091777-S0E-50B
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W datasheet.pdf
HORIZ LONG PARTITION 445-HLP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
SENS PHOTOELECTRIC 1M T-BEAM datasheet.pdf
HOOK-UP SOLID 18AWG ORANGE 1000' datasheet.pdf
TRIMMER 20K OHM 1W PC PIN datasheet.pdf
RES 178 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES 5.11K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 27UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf
RES 400 OHM 1.5W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf