FFF 10091836-M0J-30B
10091836-M0J-30B picture photo
Mfg. Part Number
10091836-M0J-30B
Brief Description
XCEDE 3W RGHT 4PVH 4COL
Datasheet Download
10091836-M0J-30B.pdf
Availability of 10091836-M0J-30B
QUANTITY
10091836-M0J-30B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091836-M0J-30B
Internal Part NumberEIS-10091836-M0J-30B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package232
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091836-M0J-30B
Related Links10091836, 10091836-M0J-30B Datasheet, FFF Distributor
10091836-M0J-30B Details Description
Related parts for 10091836-M0J-30B
IC LATCH TRANSP D 8BIT 24-DIP datasheet.pdf
MOD ADSL SPLITTER FILTER K20 BT datasheet.pdf
IC PMU 3CH CONV/LDO 16DSBGA datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 10% 100V RADIAL datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3700K 2SMD datasheet.pdf
RES SMD 1.98K OHM 0.1% 1/8W 0505 datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP CER 3.3PF 25V NP0 01005 datasheet.pdf
CTV 5C 5#16 PIN PLUG datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN datasheet.pdf