FFF 10091836-P0J-10DLF
10091836-P0J-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091836-P0J-10DLF
Brief Description
XCEDE RGHT 4PVH 4COL WK
Datasheet Download
10091836-P0J-10DLF.pdf
Availability of 10091836-P0J-10DLF
QUANTITY
10091836-P0J-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091836-P0J-10DLF
Internal Part NumberEIS-10091836-P0J-10DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Series Plating 02/Jul/2015
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package152
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091836-P0J-10DLF
Related Links10091836-, 10091836-P0J-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10091836-P0J-10DLF Details Description
Related parts for 10091836-P0J-10DLF
PANEL 10" FAN TOP 31.5" BLACK datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
CAP CER 12PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
SLDV-THR 5.08/22/180F 3.2 BK datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK R/A datasheet.pdf
LUG COPPER 1 HOLE datasheet.pdf
TIE HOLDER ADH .5X.5" datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 61POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
750 TB WIR PRO 180D datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A datasheet.pdf