FFF 10091836-R0J-60DLF
10091836-R0J-60DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091836-R0J-60DLF
Brief Description
XCEDE RGHT 4PVH 4COL WK
Datasheet Download
10091836-R0J-60DLF.pdf
Availability of 10091836-R0J-60DLF
QUANTITY
10091836-R0J-60DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091836-R0J-60DLF
Internal Part NumberEIS-10091836-R0J-60DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package304
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091836-R0J-60DLF
Related Links10091836-, 10091836-R0J-60DLF Datasheet, FFF Distributor
10091836-R0J-60DLF Details Description
Related parts for 10091836-R0J-60DLF
CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD datasheet.pdf
TRANS PNP 25V 2A E-LINE datasheet.pdf
MOSFET P-CH 200V 3A TO220FP datasheet.pdf
IC REG LDO 1.65V 1.5A TO263-3 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 100POS SKT datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V datasheet.pdf
IMCV-MEDIALINX, TX/FX-MM850-ST datasheet.pdf
MODULE MALE HAN 100A SCREW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf
DIODE ZENER 43V 500MW DO35 datasheet.pdf