FFF 10091836-Y0J-70DLF
10091836-Y0J-70DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091836-Y0J-70DLF
Brief Description
XCEDE RGHT 4PVH 4COL NK
Datasheet Download
10091836-Y0J-70DLF.pdf
Availability of 10091836-Y0J-70DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10091836-Y0J-70DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091836-Y0J-70DLF
Internal Part NumberEIS-10091836-Y0J-70DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package304
SeriesXCede®
PackagingBulk
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091836-Y0J-70DLF
Related Links10091836-, 10091836-Y0J-70DLF Datasheet, FFF Distributor
10091836-Y0J-70DLF Details Description
Related parts for 10091836-Y0J-70DLF
CONV DC-DC 250W 48VIN 2.5V OPEN datasheet.pdf
IC REG MULT CONFIG INV ADJ DDPAK datasheet.pdf
RES SMD 100K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
ARRAY MALE 296POS 1.3MM GOLD datasheet.pdf
CAP TANT 1UF 50V 10% AXIAL datasheet.pdf
PCI EXPRESS 36P(2.3)(15")BLACK datasheet.pdf
THERMISTOR GLASS BEAD W/ADJ LEAD datasheet.pdf
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 128UM datasheet.pdf
RES 4.32K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf