FFF 10099108-011LF
10099108-011LF picture photo
Mfg. Part Number
10099108-011LF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Connectors - Accessories
Brief Description
CONN SFP+ 1X4 LIGHT PIPE
Datasheet Download
10099108-011LF.pdf
Availability of 10099108-011LF
QUANTITY
10099108-011LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10099108-011LF
Internal Part NumberEIS-10099108-011LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,050
Category Connectors, Interconnects
FamilyPluggable Connectors - Accessories
Series-
Accessory TypeLight Pipes Set
For Use With/Related ProductsSFP+ Cage
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10099108-011LF
Related Links1009910, 10099108-011LF Datasheet, FFF Distributor
10099108-011LF Details Description
Related parts for 10099108-011LF
IC VREF SERIES 4.096V 8SOIC datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST 8BIT 20TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC SRAM 18MBIT 250MHZ 165BGA datasheet.pdf
CONN RCPT 100POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
RES 62.6K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN RCPT 85POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
RES 6.34K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf