FFF 10104997-B0C-30B
10104997-B0C-30B picture photo
Mfg. Part Number
10104997-B0C-30B
Datasheet Download
10104997-B0C-30B.pdf
Availability of 10104997-B0C-30B
QUANTITY
10104997-B0C-30B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-B0C-30B
Internal Part NumberEIS-10104997-B0C-30B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-B0C-30B
Related Links10104997, 10104997-B0C-30B Datasheet, FFF Distributor
10104997-B0C-30B Details Description
Related parts for 10104997-B0C-30B
IC REG LDO ADJ 1.25A TO220-5 datasheet.pdf
CONN RCPT 68POS .8MM DL GOLD SMD datasheet.pdf
TOOL HAND CRIMP 18-22AWG datasheet.pdf
RES SMD 27K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
BEZEL OPEN PLAS YELLOW 2/PACK datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 16V 20% 2812 datasheet.pdf
CONN HDR 46POS 0.100 PRESS FIT datasheet.pdf
DIN-SIGNAL C025MS-3 0C1-2 datasheet.pdf
RECT BRIDGE GP 1000V 2A ABSZ4 datasheet.pdf
OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD datasheet.pdf