Sensata Technologies/Airpax JTEP-5-1REC4-30557-1000
JTEP-5-1REC4-30557-1000 picture photo
Mfg. Part Number
JTEP-5-1REC4-30557-1000
Datasheet Download
JTEP-5-1REC4-30557-1000.pdf
Availability of JTEP-5-1REC4-30557-1000
QUANTITY
JTEP-5-1REC4-30557-1000 Order Process
Ship out your order
Specifications of JTEP-5-1REC4-30557-1000
Internal Part NumberEIS-JTEP-5-1REC4-30557-1000
FamilyCircuit Breakers
SeriesJTEP
Voltage Rating - DC-
Number of Poles5
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JTEP-5-1REC4-30557-1000
Related LinksJTEP-5-1REC, JTEP-5-1REC4-30557-1000 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
JTEP-5-1REC4-30557-1000 Details Description
Related parts for JTEP-5-1REC4-30557-1000
EVAL BOARD FOR L6562-80 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V datasheet.pdf
RES SMD 113 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
RES SMD 499 OHM 1% 2W 4124 datasheet.pdf
IC CURRENT REGULATOR TO220AB datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
CONN EDGE .100 26POS DR LOW P datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK STR datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X30MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CAP FILM 0.022UF 5% 100VDC RDL datasheet.pdf
CAP FILM 0.01 UF 10% 1600VDC datasheet.pdf