FFF 10104997-B0C-50B
10104997-B0C-50B picture photo
Mfg. Part Number
10104997-B0C-50B
Datasheet Download
10104997-B0C-50B.pdf
Availability of 10104997-B0C-50B
QUANTITY
10104997-B0C-50B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-B0C-50B
Internal Part NumberEIS-10104997-B0C-50B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-B0C-50B
Related Links10104997, 10104997-B0C-50B Datasheet, FFF Distributor
10104997-B0C-50B Details Description
Related parts for 10104997-B0C-50B
CONN SFP SGL CAGE T/H NICKEL datasheet.pdf
TRACK MOUNTING ADAPTOR datasheet.pdf
RES 82 OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES 0.147 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle DVI-D, Dual Link 24 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal datasheet.pdf
CABLE 7COND 20AWG SLATE 1000' datasheet.pdf
SENSOR PRES 30PSIA 0-100MV DIP datasheet.pdf
IC FLASH 256GBIT TBGA datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
350 TB SOCKET WF RA datasheet.pdf
CAP CER 3.6PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf