FFF 10104997-B0C-80DLF
10104997-B0C-80DLF picture photo
Mfg. Part Number
10104997-B0C-80DLF
Datasheet Download
10104997-B0C-80DLF.pdf
Availability of 10104997-B0C-80DLF
QUANTITY
10104997-B0C-80DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-B0C-80DLF
Internal Part NumberEIS-10104997-B0C-80DLF
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-B0C-80DLF
Related Links10104997-, 10104997-B0C-80DLF Datasheet, FFF Distributor
10104997-B0C-80DLF Details Description
Related parts for 10104997-B0C-80DLF
CAP CER 1.5PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
OSC MEMS 68.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES 950 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 66000UF 20% 160V SCREW datasheet.pdf
CONN HDR 50POS 2.54MM T/H R/A datasheet.pdf