FFF 10104997-D0C-30DLF
10104997-D0C-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10104997-D0C-30DLF
Datasheet Download
10104997-D0C-30DLF.pdf
Availability of 10104997-D0C-30DLF
QUANTITY
10104997-D0C-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-D0C-30DLF
Internal Part NumberEIS-10104997-D0C-30DLF
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-D0C-30DLF
Related Links10104997-, 10104997-D0C-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10104997-D0C-30DLF Details Description
Related parts for 10104997-D0C-30DLF
RES TEMP SENS 100 OHM 5% 1/32W datasheet.pdf
TRIMMER 1K OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
IC OFFLINE SWIT UVLO HV TO220 datasheet.pdf
CAP CER 270PF 16V NP0 0402 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 8.3A 8-SOIC datasheet.pdf
CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW datasheet.pdf
CONNECTOR CABLE 1M datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
LI2000A THERM TAPE 320X320X0.2MM datasheet.pdf
OSC SO 156.25MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CAP FILM 15NF 20% 250VDC AXIAL datasheet.pdf