FFF 10104997-E0C-40B
10104997-E0C-40B picture photo
Mfg. Part Number
10104997-E0C-40B
Datasheet Download
10104997-E0C-40B.pdf
Availability of 10104997-E0C-40B
QUANTITY
10104997-E0C-40B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-E0C-40B
Internal Part NumberEIS-10104997-E0C-40B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-E0C-40B
Related Links10104997, 10104997-E0C-40B Datasheet, FFF Distributor
10104997-E0C-40B Details Description
Related parts for 10104997-E0C-40B
RECEIVER REMOTE CTRL SIDE 40KHZ datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10V 10% RADIAL datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 30POS STR datasheet.pdf
IC BUFFER/DVR 3ST OCTAL 20SO datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 24V datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Panel Mount Terminal Block datasheet.pdf
CONNECTOR CABLE ASSEMBLY datasheet.pdf
RES 86.6 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
PAC-SLC5-HE20-V2 CBL ASSY datasheet.pdf
MODULE PFC AC datasheet.pdf
RES SMD 9.1 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf