FFF 10104997-H0C-10B
10104997-H0C-10B picture photo
Mfg. Part Number
10104997-H0C-10B
Datasheet Download
10104997-H0C-10B.pdf
Availability of 10104997-H0C-10B
QUANTITY
10104997-H0C-10B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-H0C-10B
Internal Part NumberEIS-10104997-H0C-10B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
SeriesXCede®
PackagingTray
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-H0C-10B
Related Links10104997, 10104997-H0C-10B Datasheet, FFF Distributor
10104997-H0C-10B Details Description
Related parts for 10104997-H0C-10B
IC FLASH 1MBIT 90NS 52PLCC datasheet.pdf
IC TRANSCVR TRI-ST 16BIT 56TSSOP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 0.09A SOT-89 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES SMD 162 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CABL SMA R/A PLUG-JACK RG316 36" datasheet.pdf
RES 8.87K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 3 RES 10K OHM 4SIP datasheet.pdf
CIR BRKR THRMMAG 2A 277VAC 80VDC datasheet.pdf