FFF 10104997-H0C-20B
10104997-H0C-20B picture photo
Mfg. Part Number
10104997-H0C-20B
Datasheet Download
10104997-H0C-20B.pdf
Availability of 10104997-H0C-20B
QUANTITY
10104997-H0C-20B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-H0C-20B
Internal Part NumberEIS-10104997-H0C-20B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
SeriesXCede®
PackagingTray
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-H0C-20B
Related Links10104997, 10104997-H0C-20B Datasheet, FFF Distributor
10104997-H0C-20B Details Description
Related parts for 10104997-H0C-20B
CONN HEADR BRKWAY .100 70POS R/A datasheet.pdf
FIXED IND 4UH 6.2A 18 MOHM SMD datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 100V Z5U 2-DIP datasheet.pdf
CONN SOCKET 6AWG CRIMP #8 datasheet.pdf
RES METAL OX 2W 0.1 OHM 5% AXL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 24 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 28VWM 45.4VC R6 datasheet.pdf
RES 1.5K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 5A SPDT datasheet.pdf