FFF 10104997-H0C-30DLF
10104997-H0C-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10104997-H0C-30DLF
Datasheet Download
10104997-H0C-30DLF.pdf
Availability of 10104997-H0C-30DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10104997-H0C-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-H0C-30DLF
Internal Part NumberEIS-10104997-H0C-30DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
SeriesXCede®
PackagingBulk
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-H0C-30DLF
Related Links10104997-, 10104997-H0C-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10104997-H0C-30DLF Details Description
Related parts for 10104997-H0C-30DLF
CAP CER 0.068UF 6.3V X5R 0402 datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 600V 15A TO247 datasheet.pdf
CONN PLUG 79POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 200W datasheet.pdf
RES 4.99K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 122POS .100" datasheet.pdf