FFF 10104997-H0C-70B
10104997-H0C-70B picture photo
Mfg. Part Number
10104997-H0C-70B
Datasheet Download
10104997-H0C-70B.pdf
Availability of 10104997-H0C-70B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10104997-H0C-70B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-H0C-70B
Internal Part NumberEIS-10104997-H0C-70B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
SeriesXCede®
PackagingBulk
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-H0C-70B
Related Links10104997, 10104997-H0C-70B Datasheet, FFF Distributor
10104997-H0C-70B Details Description
Related parts for 10104997-H0C-70B
KEYBOARD 61KEY VANDAL RESIS POLY datasheet.pdf
RELAY SSR SCR 125A 660V PNL MNT datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1KV 2A AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
RES 634 OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 8POS PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SP3T 6A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100" datasheet.pdf