FFF 10104997-J0C-10B
10104997-J0C-10B picture photo
Mfg. Part Number
10104997-J0C-10B
Brief Description
CONN HEADER 6PR 6COL VERT
Datasheet Download
10104997-J0C-10B.pdf
Availability of 10104997-J0C-10B
QUANTITY
10104997-J0C-10B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-J0C-10B
Internal Part NumberEIS-10104997-J0C-10B
Lead Free Status / RoHS StatusRequest inventory verification / Request inventory verification
SeriesXCede®
PackagingTray
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-J0C-10B
Related Links10104997, 10104997-J0C-10B Datasheet, FFF Distributor
10104997-J0C-10B Details Description
Related parts for 10104997-J0C-10B
RES SMD 634 OHM 0.02% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 10V 20% 2917 datasheet.pdf
RES 18.7K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK SSR 3.5DEG C/W DIN MNT datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 16V 20% 2917 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CIR 48C 48#16 SKT PLUG datasheet.pdf
CAP FILM 470NF 5% 63VDC AXIAL datasheet.pdf