FFF 10104997-P0C-10B
10104997-P0C-10B picture photo
Mfg. Part Number
10104997-P0C-10B
Brief Description
XCEDE 6PVH 6COL RGHT WK
Datasheet Download
10104997-P0C-10B.pdf
Availability of 10104997-P0C-10B
QUANTITY
10104997-P0C-10B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-P0C-10B
Internal Part NumberEIS-10104997-P0C-10B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package120
SeriesXCede®
PackagingTray
Connector UsageBackplane
Connector TypeHeader, Male Pins and Blades
Connector StyleXCede®, Guide Right
FeaturesKey
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-P0C-10B
Related Links10104997, 10104997-P0C-10B Datasheet, FFF Distributor
10104997-P0C-10B Details Description
Related parts for 10104997-P0C-10B
CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0603 datasheet.pdf
RES SMD 45.3KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN HEADER 48POS .100 DL SMD datasheet.pdf
RES SMD 402K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 800MA 250 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
SURFACE BELT 1-1/2X132" A CRS datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
ICON WHEEL LABEL WHITE datasheet.pdf
CONN PLUG 37POS INLINE SKT datasheet.pdf
LED COB CXA1512 3500K WHITE SMD datasheet.pdf
47UF 16V 6,5X18MM 125C 4000H datasheet.pdf