FFF 10104997-Q0C-20DLF
10104997-Q0C-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10104997-Q0C-20DLF
Datasheet Download
10104997-Q0C-20DLF.pdf
Availability of 10104997-Q0C-20DLF
QUANTITY
10104997-Q0C-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-Q0C-20DLF
Internal Part NumberEIS-10104997-Q0C-20DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Series Plating 02/Jul/2015
SeriesXCede®
PackagingTray
FeaturesKey
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-Q0C-20DLF
Related Links10104997-, 10104997-Q0C-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10104997-Q0C-20DLF Details Description
Related parts for 10104997-Q0C-20DLF
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 25V 20% RADIAL datasheet.pdf
IC GATE NAND 2CH 4-INP 14-SOIC datasheet.pdf
RES 0.18 OHM 4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG MULT CONFIG INV ADJ D2PAK datasheet.pdf
IC CPLD 1056MC 7.24NS 144TQFP datasheet.pdf
LED HARDWARE LENS FILTER datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf