FFF 10104997-T0C-50DLF
10104997-T0C-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10104997-T0C-50DLF
Datasheet Download
10104997-T0C-50DLF.pdf
Availability of 10104997-T0C-50DLF
QUANTITY
10104997-T0C-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-T0C-50DLF
Internal Part NumberEIS-10104997-T0C-50DLF
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-T0C-50DLF
Related Links10104997-, 10104997-T0C-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10104997-T0C-50DLF Details Description
Related parts for 10104997-T0C-50DLF
LED 5MM 5V VERTICAL YELLOW PCMNT datasheet.pdf
JUMPER FOR WDU 35 2POS datasheet.pdf
CAP TANT POLY 68UF 4V 1411 datasheet.pdf
IC SRAM 1MBIT 12NS 44SOJ datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP datasheet.pdf
PLASTIC PENDANT 6BTN 1 SPEED datasheet.pdf
IC REG LDO 1.2V 20MA TSOT23-8 datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 5.5VOUT 50W datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
HEATSINK 45X40X12.7MM XCUT datasheet.pdf
TV 41C 41#20 PIN J/N RECP datasheet.pdf
5600UF 16V 22X25MM 105C 5000H datasheet.pdf