FFF 10104997-U0C-80B
10104997-U0C-80B picture photo
Mfg. Part Number
10104997-U0C-80B
Datasheet Download
10104997-U0C-80B.pdf
Availability of 10104997-U0C-80B
QUANTITY
10104997-U0C-80B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-U0C-80B
Internal Part NumberEIS-10104997-U0C-80B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-U0C-80B
Related Links10104997, 10104997-U0C-80B Datasheet, FFF Distributor
10104997-U0C-80B Details Description
Related parts for 10104997-U0C-80B
TRANS PNP 150V 0.6A SMD SOT23-3 datasheet.pdf
IC RECLOCKER HD/SD SDI 48-LLP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPST-NO 20A 125V datasheet.pdf
ADAPTER TSB TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
CAP CER 16PF 16V C0G 01005 datasheet.pdf
CAP CER 220PF 100V NP0 AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf