FFF 10104997-V0C-40DLF
10104997-V0C-40DLF picture photo
Mfg. Part Number
10104997-V0C-40DLF
Datasheet Download
10104997-V0C-40DLF.pdf
Availability of 10104997-V0C-40DLF
QUANTITY
10104997-V0C-40DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-V0C-40DLF
Internal Part NumberEIS-10104997-V0C-40DLF
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-V0C-40DLF
Related Links10104997-, 10104997-V0C-40DLF Datasheet, FFF Distributor
10104997-V0C-40DLF Details Description
Related parts for 10104997-V0C-40DLF
FUSE GLASS 5A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100 EXTEND datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 11POS 7.62MM datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 16V 20% 1611 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf
RES 75 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 3.6K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
3.50MM EURO PLUG VERT FWE BLK 15 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf
CONN RCPT 1POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf