FFF 10104997-W0C-10DLF
10104997-W0C-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10104997-W0C-10DLF
Brief Description
XCEDE 6PVH 6COL RGHT WK
Datasheet Download
10104997-W0C-10DLF.pdf
Availability of 10104997-W0C-10DLF
QUANTITY
10104997-W0C-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-W0C-10DLF
Internal Part NumberEIS-10104997-W0C-10DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Series Plating 02/Jul/2015
SeriesXCede®
PackagingTray
FeaturesKey
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-W0C-10DLF
Related Links10104997-, 10104997-W0C-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10104997-W0C-10DLF Details Description
Related parts for 10104997-W0C-10DLF
IC 16-BIT 250KHZ SMPL A/D 28SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 50MA 3HSIP datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 8SOIJ datasheet.pdf
RES SMD 14.3KOHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .050 DIP SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130POS .100 EYELET datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 8A 6-TSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 300W datasheet.pdf
CAP TANT 0.047UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NO/NC 10A 120V datasheet.pdf