FFF 10104997-W0C-30B
10104997-W0C-30B picture photo
Mfg. Part Number
10104997-W0C-30B
Brief Description
XCEDE 6PVH 6COL RGHT WK
Datasheet Download
10104997-W0C-30B.pdf
Availability of 10104997-W0C-30B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10104997-W0C-30B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-W0C-30B
Internal Part NumberEIS-10104997-W0C-30B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
FeaturesKey
Contact FinishGold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-W0C-30B
Related Links10104997, 10104997-W0C-30B Datasheet, FFF Distributor
10104997-W0C-30B Details Description
Related parts for 10104997-W0C-30B
CONN HEADER 100POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 12VIN 09VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
SLEEVE BRAID NYLON 1 3/4 BK 100' datasheet.pdf
30W DC/DC-CONV POWERLINE-PLUS datasheet.pdf
SW ROTARY 16PS R/A .2" T/H WASH datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
MOD BRIDGE 3PHASE MTP datasheet.pdf
IC RANGE EXTENDER 2.4GHZ 16VQFN datasheet.pdf
DIODE,RECTIFIER datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 5.5A TSMT datasheet.pdf