FFF 10104997-Y0C-30DLF
10104997-Y0C-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10104997-Y0C-30DLF
Brief Description
XCEDE 6PVH 6COL RGHT NK
Datasheet Download
10104997-Y0C-30DLF.pdf
Availability of 10104997-Y0C-30DLF
QUANTITY
10104997-Y0C-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-Y0C-30DLF
Internal Part NumberEIS-10104997-Y0C-30DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Series Plating 02/Jul/2015
FeaturesKey
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-Y0C-30DLF
Related Links10104997-, 10104997-Y0C-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10104997-Y0C-30DLF Details Description
Related parts for 10104997-Y0C-30DLF
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CAP FILM 0.3UF 5% 400VDC RADIAL datasheet.pdf
TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
FIXED IND 8.9UH 1.25A 116 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W datasheet.pdf
5.0MM EUROBLOCK PC 45 GRN 11A 19 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 122POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CONN KIT,LC,MM,3.0MM DUP datasheet.pdf
20UF 150V 9.779X39.014 105C AXI datasheet.pdf